Prvú výzvu školského parlamentu máme za sebou.
Žiaci priniesli krásne výtvory z tekvičiek, jednu sme mali i ručne pletenú. Výtvory boli kreatívne, krásne aj strašidelné a vybrať z nich bolo naozaj veľmi ťažké.
- Naj tekvičkou sa môžu pochváliť
Richar Plíhal z 2.ročníka,
Mia Tatíková z 5. ročníka.
- Maľovanou tekvičkou zaujala
Elenka Šedivá z 1. ročníka.
- Výnimočnú cenu za vyzdobenie okolia školy s veľkým množstvo tekvičiek si odniesol
Mathias Bulko z 3. ročníka.
Samozrejme aj ostatné tekvičky nezostali bez povšimnutia, každý si odniesol diplom a sladkú odmenu.
Tekvičkovo bola krásna výzva a my Vám veľmi pekne ďakujeme za zapojenie.
Školský parlament














