Navigácia

2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015

2023/2024

BEH SOBLAHOVA 51. ročník

 

ZAJACE   1.,2.ročník        D ZAJACE   1.,2.ročník       CH
3.miesto Amália Šedivá 1.miesto Oliver Koyš
   
LÍŠKY  3.,4.ročník              D LÍŠKY  3.,4.ročník            CH
2.miesto Adéla Maláčová 1.miesto Mike Maslík
   
GAZELY   5.,7.ročník          D GAZELY   5.,7.ročník        CH
1.miesto Adela Koyšová 3.miesto Marek Pružinský
   
GEPARDY  8.,9.ročník        D GEPARDY   8.,9.ročník     CH
3.miesto Romana Maláčová 5.miesto Ján Kohút
   
 

 

 


iBOBOR  - celoslovenská informatická súťaž

Kategória DROBEC

Šimon Bolech

3.

72

97,84

úspešný riešiteľ

Riccardo Albanese

2.

68

96,81

úspešný riešiteľ

Melisa Holubková

3.

64

95,95

úspešný riešiteľ

Nela Ježíková

3.

60

90,31

úspešný riešiteľ

Jakub Plíhal

3.

59

90,27

úspešný riešiteľ

Juraj Vavruš

3.

56

85,8

úspešný riešiteľ

Filip Majerčík

3.

56

85,8

úspešný riešiteľ

Ema Gašpáreková

3.

48

74,19

úspešný riešiteľ

Sára Keňová

3.

48

74,19

úspešný riešiteľ

Ema Svrbíková

3.

48

74,19

úspešný riešiteľ

Natália Škultéty

2.

48

74,19

úspešný riešiteľ

 

Kategória BOBRÍK

Lucia Országhová                

4.            

               96  

96,26

úspešný riešiteľ

Martin Šamaj

4.

96

96,26

úspešný riešiteľ

Adéla Maláčová

4.

88

94,54

úspešný riešiteľ

Nina Hýsková

5.

87

94,06

úspešný riešiteľ

Emma Bojdová

5.

87

94,06

úspešný riešiteľ

Tomáš Pavlík

5.

84

88

úspešný riešiteľ

Patrik Šamaj

4.

84

88

úspešný riešiteľ

Adam Sýkora

4.

84

88

úspešný riešiteľ

Timea Majerčíková

5.

80

85,21

úspešný riešiteľ

Magdaléna Chupáčová

5.

78

84,85

úspešný riešiteľ

Pavol Horka

5.

78

84,85

úspešný riešiteľ

Juraj Kállay

4.

76

81,62

úspešný riešiteľ

Kristián Faltýnek

5.

76

81,62

úspešný riešiteľ

Paulína Siváková

5.

75

80,96

úspešný riešiteľ

Sophie Kapusnicová

5.

74

80,85

úspešný riešiteľ

Michal Tóth

4.

72

73,33

úspešný riešiteľ

Júlia Guzoňová

4.

72

73,33

úspešný riešiteľ

Kristína Opatovská

5.

72

73,33

úspešný riešiteľ

Mike Maslík

4.

72

73,33

úspešný riešiteľ

Nina Balajová

5.

72

73,33

úspešný riešiteľ

Elissa Sulová

4.

72

73,33

úspešný riešiteľ

Lukáš Král

5.

68

68,2

úspešný riešiteľ

Richard Minárik

4.

64

62,18

úspešný riešiteľ

Adam Čipka

4.

64

62,18

úspešný riešiteľ

Matej Ďuďák

5.

60

55,05

úspešný riešiteľ

Šimon Makiš

4.

60

55,05

úspešný riešiteľ

Tomáš Pastier

5.

60

55,05

úspešný riešiteľ

Gabriel Vondra

5.

60

55,05

úspešný riešiteľ

Nelly Fabová

5.

60

55,05

úspešný riešiteľ

Viktoria Drienková

4.

60

55,05

úspešný riešiteľ

Bruno Čibenka

4.

60

55,05

úspešný riešiteľ

 

Kategória BENJAMÍN

Adam Čibenka

7.

70,67

97,09

úspešný riešiteľ

Lucia Chupáčová

7.

68

94,86

úspešný riešiteľ

Laura Adamcová

7.

64,33

93,74

úspešný riešiteľ

Martin Petrík

7.

58,67

87,8

úspešný riešiteľ

Tereza Siváková

7.

58

87,53

úspešný riešiteľ

Stela Šedivá

7.

57,33

85,45

úspešný riešiteľ

Marek Pružinský

7.

52,33

80,44

úspešný riešiteľ

Laura Straková

7.

50,66

75,35

úspešný riešiteľ

 

Kategória BENJAMÍN

Simona Balajová

9.

73,33

97,47

úspešný riešiteľ

Ján Kohút

9.

73,33

97,47

úspešný riešiteľ

Anna Horková

9.

68

95,6

úspešný riešiteľ

Nela Bahnová

9.

64

92,28

úspešný riešiteľ

Teodor Šedivý

9.

55,99

80,06

úspešný riešiteľ

Ema Bajzíková

8.

54,66

76,44

úspešný riešiteľ

Šimon Hostačný

8.

54,66

76,44

úspešný riešiteľ

Samuel Sedláček

8.

54,66

76,44

úspešný riešiteľ

Sarah Goláňová

8.

53,32

73,95

úspešný riešiteľ

Ondrej Halgoš

8.

53,32

73,95

úspešný riešiteľ

Lenka Vinkláriková

8.

50,67

71,06

úspešný riešiteľ

Tomáš Rehák

9.

50,66

69,14

úspešný riešiteľ

 


Výtvarná súťaž - okresné kolo

Centrum voľného času v Trenčíne pri príležitosti mesiaca úcty k starším usporiadalo 2. ročník literárno-výtvarnej súťaže "Babka, dedko, ľúbime vás."

Naša výtvarná práca bola ocenená. Vo vekovej kategórii 7.,8.,9. ročník, sme obsadili

3. miesto - Sára Teplanová


Súťažno-vzdelávacia aktivita: Hovorme o jedle

Cieľom súťažno-vzdelávacej aktivity je vyvolávať a podporovať spoluprácu a aktívnu účasť detí, mládeže a dospelých pri budovaní spôsobilosti k vhodnému výberu potravín a vhodného životného štýlu, schopnosti prevziať zodpovednosť za svoje zdravie, povedomia o význame potravín pri podpore regionálneho rozvoja, zamestnanosti a ochrane životného prostredia.

Cieľová skupina: Hlavnou cieľovou skupinou sú deti a učitelia základných škôl so sídlom v Slovenskej republike.

Zapojení žiaci našej školy pod vedením pani vychovávateliek získali Strieborný diplom za aktívnu účasť v X. ročníku súťaže „Hovorme o jedle".


Olympijský odznak všestrannosti

 

odznak 

meno

body celkom

percentil celkom

ocenenie

ZLATÝ

Ema Oravcová

4740

99

 
 

Adela Koyšová

4710

99

 

STRIEBORNÝ

Laura Adamcová

4130

96

 
 

Michal Vančo 

3980

95

 
 

Chupáčová Lucia

3960

94

 
 

Alexandra Ďuďáková

3870

92

 
 

Natália Michalčíková

3810

91

 
 

Maxim Remény

3740

91

 
 

Michal Krištof

3770

90

 
 

Marek Pružinský

3760

90

 
 

Ján Kohút

3660

87

 

BRONZOVÝ

Adriána Králová

3600

89

 
 

Branislav Talian

3610

88

 
 

Nela Bahnová

3530

97

 
 

Hugo Farkaš

3570

87

 
 

Nela Bahnová

3530

87

 
 

Jerguš Moravčík

3530

86

 
 

Romana Maláčová

3410

84

 
 

Barbora Paučeková

3410

84

 
 

Matej Ďuďák

3300

79

 
 

Matúš Michalčík

3210

77

 
 

Jakub Keleši

3110

72

 
 

Samuel Sedláček

3100

74

 

 

 


 

YPSYLON  slovina je hra – celoslovenská súťaž

SKÓRE 

MENO                  

KATEGÓRIA

OCENENIE

100%

Hanka Kalabová

1. kategória

úspešný riešiteľ

100%

Riccardo Albanése 

2. kategória

úspešný riešiteľ

100%

Melisa Holubková

3. kategória

úspešný riešiteľ

99%

Natália Škultéty

2. kategória

úspešný riešiteľ

98%

Viktória Drienková

4. kategória

úspešný riešiteľ

97%

Šimon Bolech

3. kategória

úspešný riešiteľ

97%

Filip Moravčík

3. kategória

úspešný riešiteľ

96%

Sára Teplanová

7. kategória

úspešný riešiteľ

95%

Júlia Guzoňová

4. kategória

úspešný riešiteľ

94%

Lucia Országhová

4. kategória

úspešný riešiteľ

93%

Martin Lukáč

2. kategória

úspešný riešiteľ

92%

Kristína Opatovská

5. kategória

úspešný riešiteľ

90%

Tereza Siváková

7. kategória

úspešný riešiteľ

89%

Ema Bojdová

5. kategória

úspešný riešiteľ

84%

Adam Čibenka

7. kategória

úspešný riešiteľ

84%

Anna Horková

9. kategória

úspešný riešiteľ

82%

Adela Koyšová

7. kategória

úspešný riešiteľ

81%

Lucia Chupáčová

7. kategória

úspešný riešiteľ

72%

Ondrej Halgoš

8. kategória

úspešný riešiteľ

69%

Samuel Gerbel

7. kategória

úspešný riešiteľ

69%

Samuel Holubek

8. kategória

úspešný riešiteľ

68%

Simona Balajová

9. kategória

úspešný riešiteľ

 


Celoslovenská vedomostná súťaž EXPERT geniality show

Titul TOP EXPERT 

téma Päť jazykov kultúry -  Michal Litva

téma Ako funguje svet – Michal Litva

 

Titul TOP EXPERT 

téma Ako funguje svet – Timea Majerčíková

 

Titul TOP EXPERT 

téma Tajomstvá prírody – Martin Petrík

 

Titul TOP EXPERT 

téma Mozgolamy – Adam Čibenka


 

Kontakt

Meno školy: Základná škola s materskou školou, Soblahov 404
Email školy: zssoblahov@gmail.com
Telefón: +421 x 032 6528719 ZŠ
+421 x 032 6528754 ŠJ
+421 904 419 640 ŠJ
Adresa školy: Soblahov 404

91338 Soblahov
Slovakia
IČO: 036125997
DIČ: 2021609436
riaditeľka školy: Mgr. Natália Škorcová
zástupkyňa riaditeľky školy: PaedDr. Ingrid Oravcová

Odkazy

Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte, prosím