Žiaci 4. a 5. ročníka si užili 17. júna 2026 skvelý koncoročný výlet v našom hlavnom meste! 🏰 Najskôr ich čakal výhľad z bratislavskej veže, kde sa dozvedeli množstvo zaujímavostí a videli mesto ako na dlani.
Poobede sa presunuli do Botanickej záhrady UK, ktorá ich očarila vôňami, farbami aj exotickými rastlinami. V skleníkoch objavili kávovník, banánovník, papáju či vanilku a v rozáriu ich privítali nádherné ruže. 🌹🌿
Domov sa vrátili plní nových poznatkov, úsmevov a nezabudnuteľných zážitkov.


