Európsky deň jazykov 2024. Charitatívne zbierky Preventívne aktivity, besedy Exkurzia Žilina - Európska noc vedy Beh Soblahova - 52. ročník Šarkaniáda Hovorme o jedle 2024 Školský parlament Jesenné tekvičkovo - školský parlament

Naše aktivity 2024/25

Školský parlament

Školský parlament (ŠP) začal pracovať aj v školskom roku 2024/2025 pod vedením pani učiteľky Ing. Zuzany Čaňovej Šopíkovej. Začiatkom septembra sa v triedach druhého stupňa uskutočnili voľby zástupcov tried za členov školského parlamentu.

Členovia školského parlamentu:

V.ročník: Richard Minárik, Adam Čipka

VI.ročník: Nina Balajová, Kristán Faltýnek

VII. ročník: Patrícia Ďuďáková, Šimon Šedivý

VIII ročník: Barbora Paučeková, Juraj Jantošovič

IX ročníka: Hana Kolárovská, Samuel Holúbek

7.októbra 2024 sa prvýkrát v tomto školskom roku členovia ŠP stretli a zložili sľub. Medzi sebou si zvolili predsedu, podpredsedu a zapisovateľa.

Predseda: Barbora Paučeková

Podpredseda: Hana Kolárovská

Zapisovateľ: Nina Balajová

Zástupcovia jednotlivých tried sa budú aktívne zúčastňovať na chode školy a s pomocou nás, učiteľov, organizovať na škole rôzne podujatia a akcie. Veď predsa škola nie je len o učení sa, ale aj o budovaní si kamarátstiev a vytváraní si pozitívnej klímy na škole.

Verím, že aj tento rok pre Vás vymyslíme vtipné, zaujímavé a kreatívne výzvy :D

Prvou výzvou tohto školského roka je : „JESENNÉ TEKVIČKOVO“. Bližšie informácie sa dozviete vždy so stránky školy a z plagátov v priestoroch školy.

Ochrana osobných údajov