Naše aktivity 2019/2020

Autorské pantomimické predstavenie - Vlado Kulíšek

Autorské pantomimické predstavenie - Vlado Kulíšek: Supermarket

Supermarket - poznáme ho všetci. Rastú všade ako huby po daždi. Je to miesto, kde ľudia niekedy aj nechtiac nakupujú, ale aj miesto, kde trávia dlhý čas. Toto je náš rozporuplný výdobytok a symbol rastu materiálnej spotreby – supermarket.
Predstavenie s rovnomenným názvom čerpá námet z tohto všetkým dobre známeho prostredia. Tentoraz však zábavnou formou a najmä bez slov. Všetko sa krúti okolo obyčajného, ale vlastne nie celkom obyčajného nákupného vozíka, zabudnutého na parkovisku pred ktorýmsi supermarketom. Ten síce pôvodne slúžil na nakupovanie, ale ako ukáže hlavný protagonista dá sa s tou drôtenou vecou na kolieskach robiť aj všeličo iné. A diváci? Tí mu istotne v jeho zdanlivo nezmyselných kúskoch pomôžu, tak ako je to už u divadla Fortissimo zvykom. Fantázii sa pritom medze nekladú, takže aj u tohto predstavenia dvojice Kulíšek – Michalko platí, že každá repríza je vlastne novou premiérou.

Vlado_Kulisek_-_SUPERMARKET.mp4